O nas

Cześć w tym miejscu chcielibyśmy opisać swoje osoby. Od najmłodszych lat jesteśmy pochłonięci pasją na temat stylu, mody, urody i lifestyle’u. Przeczytaliśmy na ten temat niezliczoną ilość książek, gazet jak i różnorakich wpisów w internecie. Subskrybujemy wiele popularnych witryn oraz trendsetter’ów aby zawsze być na bieżąco i dostarczać treści na najwyższym poziomie. Znajdziesz u nas treści poruszające tematy mody, urody, a także lifestyle’u.

Witaj, nazywam się Monika i jestem redaktorką naczelną tego portalu. Wcześniej pracowałam jako dziennikarka w pewnym popularnym czasopiśmie modowym. Jednak poszukiwałam większej niezależności dlatego założyłam ten portal, wspólnie z Łukaszem, a później doszła do nas także Maja. Interesuję się głównie modą damską i głównie tego będą dotyczyły moje teksty.

Hej, jestem Łukasz. Tworzę ten portal wspólnie z Moniką i Mają. Poprzednio prowadziłem bloga dla mężczyzn, jednak postanowiłem pójść o krok dalej i tak zaczęła się moja historia tutaj. Poruszam głównie tematy związane z modą męską, czasami lifestyle’m. Jestem także dość staroświecki, więc zdarza mi się napisać tekst o modzie vintage, bądź różnego rodzaju tradycjach.

Cześć, z tej strony Maja, jestem najmłodszym nabytkiem naszej redakcji. Zawsze chciałam być dziennikarką. Zdobywam tutaj jakże cennej w mojej wymarzonej branży doświadczenie. Jestem na trzecim roku dziennikarstwa. Piszę głównie o urodzie, wszelkiego rodzaju kosmetykach, nowinkach w dziedzinie makijażu. Jak bowiem widać na zdjęciu własnie to jest mój konik.